Предавање “Како изградити каријеру и остварити успех”

У оквиру изборног програма Савремене технологије, у организацији професорке Иване Грујовић, у четвртак, 18. маја, у 13 часова, у школској библиотеци, одржаће се предавање “Како изградити каријеру и остварити успех”. Предавач је доктор наука Милан Милановић, стручњак за програмирање и вођење инжењерских тимова у области информационих технологија. На предавању ће бити речи о томе шта је успех, како спознати себе и наћи свој пут, како изабрати позив, како учити ефикасно и имати фокус, како изградити каријеру. Биће речи и о неуспеху, системима подршке и о томе како наћи бесплатну едукацију са најбољих светских школа.
Др Милан Милановић је од 2022. године технички директор у једној америчкој ИТ компанији.