Изборни програм Економија и бизнис – предавање “Народна банка Србије и кредити”

Изборни програм Економија и бизнис, који у нашој школи води професорка Ивана Ђукић Јаковљевић, заинтересовао је и привукао велики број ученика. Као будући предузетници, економисти, али и корисници банкарских услуга, ученици трећег разреда јуче су присуствовали предавању стручног банкарског сарадника и директора експозитуре Марије Петровић. Тема је била “Народна банка Србије и кредити”. Ученици су били у прилици да чују нешто више о пословним банкама, предностима и надлежностима НБС, текућим рачунима, кредитним картицама, орочењима, депозитима и кредитима. Присутни ученици су добили и брошуре из којих су се могли додатно информисати о још неким појединостима у вези са банкарским услугама.
Захваљујемо се директорки Марији Петровић на врло занимљивом и корисном предавању, а ученицима на пажњи и интересовању.