Ученик Огњен Дробњак је учествовао у програму размене младих, Digital Horizons,који је одржан између 4. и 13. октобра 2023. године у Палхази, у Мађарској.

Средњошколци из Мађарске, Португала, Словачке, Чешке, Румуније и Србије окупили су се да истражују узбудљив свет дигиталних вештина и вештачке интелигенције.

Огњен се, са колегама из других школа, упустио у јединствену авантуру, где су не само научили о овим најсавременијим технологијама, већ су и стекли практично искуство са разним дигиталним алатима.

Погледајте презентацију његовог пројекта!

***************************************************************************************************************

Ученица Андријана Ђорић учествовала је у размени која је  је одржана у Републици Бугарској у периоду од 7.9.-17.9.2023. године. Учествовало је шест земаља:Бугарска, Србија, Шпнија, Северна Македонија, Грчка и Турска. Тема пројекта била је екологија, а пројекат је одржан у Варвари, где боравак био заснован на камповању, вегетаријанској исхрани и дружењу уз логорску ватру.

Погледајте презентацију њеног пројекта!