Распоред полагања матурских испита 2019/2020 по одељењима

Матурски испити у јунском испитном року почињу у петак, 5. јуна, када се полаже писмени испит из Српског језика и књижевности. Математику или страни језик ученици полажу у понедељак, 8. јуна. Оба дана ученици су дужни да у школу дођу 15 минута пре свог термина за полагање испита. На улазу у школу биће им измерена температура и обављена дезинфекција руку.  Ученици су дужни да у школу дођу са заштитном маском. Иста правила важе и за долазак на одбрану матурског рада.

У прилогу су табеле са списковима ученика и сатницом, која важи за оба дана.  Мање групе ученика улазе на 15 минута и тако започињу са радом. За прву групу испит почиње у 9 сати, а за последњу групу у 10. Веома је важно придржавати се одређене сатнице!

Кликните на слику испод Вашег одељења

IV5

IV4