Окружно такмичење из страних језика

Окружно такмичење из страних језика одржано је протеклог викенда у Гимназији „Руђер Бошковић“. Наши ученици су и овога пута показали да стоје раме уз раме са ученицима специјализованих филолошких одељења. Наталија Степановић, ученица четвртог разреда друштвено-језичког смера, својим знањем енглеског језика, обезбедила је пласман на Републичко такмичење. Она је освојила друго место. Богдан Бајевић, ученик четвртог разреда природно-математичког смера, истакао се познавањем француског језика. Богдан је заузео треће место и том позицијом, такође, обезбедио учешће на Републичком такмичењу. Честитамо Наталији и Богдану, као и њиховим професоркама Нади Ћираковић и Нади Карановић Сајић. Желимо им успешан наставак такмичења!!