Обавештење за матуранте

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА МАТУРАНТЕ: Настава на даљину, према допису Министарства просвете, завршава се 23. маја. Ученици који нису задовољни закључном оценом треба да се изјасне у Гугл учионицама својих предметних наставника. За све њих биће омогућено да у периоду од 1. до 3. јуна усмено одговарају у школи. Ученици ће у школу долазити према распореду који ће се утврдити. У овом периоду у школу ће долазити и ученици који немају довољан број оцена за извођење закључне оцене.
Сваки долазак ученика у школу мора бити испланиран и најављен. Обавезно је да се у школу долази са маском. На улазу у школу биће мерена температура, а у учионицама ће бити доступна средства за дезинфекцију руку. У учионици највише може бити 9 ученика и 1 наставник.
Како бисмо избегли неконтролисани долазак веће групе матураната на писмене испите, распоред улазака мањих група биће објављен 4. јуна на сајту, инстаграму и фејсбук страници школе.