За време распуста БЕСПЛАТНО КЛИЗАЊЕ И ПЛИВАЊЕ за београдске ђаке

Током зимског распуста за ученике основних и средњих школа у Београду, Спортски центар „Ташмајдан“ организовао је бесплатне термине за клизање и пливање, а у сарадњи са Секретаријатом за спорт и омладину Београда.

Ђаци ће моћи да пливају сваког радног дана у СЦ „Ташмајдан“, уз ђачку књижицу, у периоду од 15 до 17 часова, и то све до 16. фебруара, док ће клизање у Леденој дворани „Пионир“ трајати дан дуже, сваког радног дана од 10.30 до 12.30, а викендом од 11 до 12.30.

Обезбеђена је и школа пливања на базенима „Ташмајдан“ до 29. фебруара, уз ваучере који се могу преузети у Секретаријату за спорт и омладину, у Улици Краљице Марије 1/11.

Усавршавање технике пливања и термини за обуку пливања организују се понедељком, средом и петком од 10 до 11 и од 11 до 12 часова.