Велики конкурс за средњошколце креативце – Нека живот буде инспирација!

Факултет савремених уметности организује Велики конкурс за средњошколце креативце, на тему ЖИВОТ.

Конкурс је право место да сви средњошколци, без обзира на то који су разред, покажу свој таленат за уметност, изразе своје идеје и, на крају, освоје вредне награде.

Сви ђаци који желе да учествују на конкурсу треба да се пријаве најкасније до 15. априла. Своје радове треба да пошаљу до 15. маја 2021. године, када се конкурс завршава. Оригиналне верзије радова се шаљу на адресу Факултета савремених уметности (Светозара Милетића 12, 11000 Београд), а у електронској форми на имејл-адресу: [email protected].

Детаљније о начину на који радови треба да буду обележени и како да их ученици пошаљу  прочитајте у овом документу, а формулар за пријављивање може да се преузме ОВДЕ.

Најуспешније ученике чекају вредне награде:

• школовање на ФСУ – за најбољег међу најбољима;
  • таблет и књига – за победнике појединачних категорија;
  • бесплатан курс Photoshopa – за прва три места у свим категоријама.

Изложба свих пристиглих радова биће одржана у Галерији Факултета савремених уметности. Биће то својеврсна награда свима који су учествовали на конкурсу и пожелели да њихова уметничка дела види што више људи.