Све честитке матурантима

Драги наши матуранти,
честитамо вам свима на управо завршеном и положеном матурском испиту!
На предлог посебне комисије Гимназије у Лазаревцу, која је имала увид у постигнућа свих кандидата и која је извршила бодовање, Наставничко веће је прогласило Валерију Ранкић за ђака генерације 2019/2020. године. Валерија је током школовања имала успехе на државним и међународним такмичењима и у научно-истраживачким пројектима. Истицала се у области рачунарства и информатике, познавању књижевности и руског језика. Валерија је за своје успехе награђена стипендијом Руске Федерације, где ће наставити школовање.
Наставничко веће похваљује и друге две кандидаткиње, Магдалену Саватијевић и Јовану Стојићевић. И Магдалена и Јована имају изузетне државне успехе из биологије, а Магдалена се неколико пута нашла и међу најбољима у Србији на Књижевној олимпијади.
Честитамо Валерији!
Валерија у друштву директорке Јасне Марковић и председника ђачког парламента Далибора Иванковића