Радионица о вештачкој интелигенцији и машинском учењу

Google Developer Student Club University of Belgrade ће организовати радионицу о вештачкој интелигенцији и машинском учењу: „Introduction to Machine Learning„, у суботу 14.11. и недељу 15.11. 2020. године, у периоду од 14-16ч! Предавања ће држати истакнути стручњаци у области вештачке интелигенције – Алекса Гордић (инжењер машинског учења у Microsoft-у), Марија Милутиновић (асистенткиња на Електротехничком факултету), Дражен Драшковић (доцент на Електротехничком факултету) и Урош Бојанић (студент Електротехничког факултета и организатор радионице).
Детаљи везани за радионицу се могу наћи на званичној веб-страници:
Event 1.png
Радионица је намењена свим заинтересованим средњошколцима и студентима, није потребно посебно предзнање у области машинског учења. Предавања ће бити организована у виду састанака на  Microsoft Teams platformi, а пожељно је да се сви заинтересовани учесници придруже помоћу претходног линка. Такође ће бити омогућен и  уживо YouTube пренос за оне који немају MS Teams налог (линк ће бити доступан на претходном сајту). Све лекције ће бити снимљене и доступне након завршетка радионице.