Општинско такмичење из математике 2019/2020

Пристигли су и резултати са општинског такмичења из математике. Следи списак ученика који су освојили једно од прва три места.

Први разред: Ксенија Филиповић (1. место), Игор Дуканац (1. место), Сара Дашић (2. место), Иван Здравковић (2. место), Катарина Николић (3. место). Сви ученици су из Гимназије у Лазаревцу.

Други разред: Душан Грабовић (1. место), Кристина Илић (2. место), Тања Ивановић (2. место) . Сви ученици су из Гимназије у Лазаревцу.

4 ставка(e)

Трећи разред: Милена Мирковић (1. место), Андреј Алексић (2. место), Илија Тиодоровић (2. место, Техничка школа „Колубара“), Милан Паклар (3. место).

Ученике су припремали професори математике: Раде Ного (Техничка школа „Колубара“), Душанка Бјековић (Гимназија у Лазаревцу) и Јелена Потпара (Гимназија у Лазаревцу). Честитамо ученицима и њиховим професорима!