Окружно такмичење из биологије

У марту је одржано  Окружно такмичење из биологије. Нашу школу, на овом такмичењу, представљало је шест ученика природно-математичког смера. На Републичко такмичење, на основу одличних резултата, пласирале су се Вера Павић, ученица трећег разреда, и Мила Јовановић, ученица четвртог разреда. Како листе са резултатима још нису закључене, надамо се, имајући у виду број освојених поена, да би се на највишем нивоу такмичења могла наћи и Магдалена Саватијевић, ученица првог разреда. На такмичењу су учествовали и Алиса Шаботић, Теодора Јовичић и Марко Милић.Такмичење је одржано у Осмој београдској гимназији, док је Мила Јовановић, будући да је у то време била у Истраживачкој станици „Петница“, такмичарски тест радила у Шапцу, са шабачким средњошколцима. Честитамо и желимо успех у даљем освајању знања!