Мојих 5 минута – интернационални дигитални конкурс   Recently updated !

Тим конкурса “ Мојих 5 минута“, који чине млади од 13 до 18 година, обраћа се ученицима наше школе:

„Уз подршку наших наставника и Средње сколе „Архимед“ из Београда, покрећемо кампању „Мојих 5 минута“. Користимо прилику да позовемо ученике од 7. разреда основне, до 4. разреда средње школе да сниме видео у трајању до 5 мин у којем ће показати таленте у којима су најбољи, отпреме видео на нашу њеб страницу и освоје неке од вредних награда. Таленат може бити било шта, од глуме, певања, преко спорта, ИТ, до екологије и кувања, све оно у чему осећамо да смо бољи од других. Циљ конкурса је да промовишемо знања и вештине нас младих, да пробудимо оно најбоље у нама и да талентоване вршњаке покажемо јавности и даље усмеравамо. Да талентовани ђаци виде да нису сами, да имају истомишљенике и подршку која је свима нама веома важна. Стога смо се потрудили да и награде које делимо буду подстицај за учешће.“

Гостовање дела екипе у емисији „ 150 минута“ можете погледати на следећем линку:

Главне награде су следеће:

Прво место

Iphone 12 pro

Радни сто пинолес урбан

Друго место

Iphone 11pro

Радни сто пинолес натуре

Треће место

Iphone x

Радни сто пинолес класик

Награда публике- награда изненађења, додељује се учеснику са највећим бројем „лајкова“ на нашем сајту

…и још много вредних награда наших партнера и донатора за све учеснике, а посебно победнике.

Трајање конкурса:
од 01.04. до 01.06. 2021.