EDUfair Virtual – Образовање је само један клик!

Избор одговарајућег факултета, као и поља студија може бити велики изазов, поготово ако ученици планирају наставак свог образовања у иностранству.

Ове године, по први пут „EDUfair“ ће бити организован у новом иновативном облику – онлајн 15. октобра у периоду од 14:00 – 20:00 часова.

Уз виртуални сајам образовања „EDUfair“ ученици могу ступити у контакт и директно разговарати са експертима у образовању и представницима разних универзитета и добити сјајне савете око избора студија из удобности свога дома.

• Могућност ступања у контакт са представницима институција из различитих делова света

• Ученици могу прикупити информације и упознати се са образовним експертима широм света, док седе код куће или у парку, и у исто време прикупљати информације релевантне за њихову будућност

• Без губљења времена у превозу, како би стигли до физичке локације догађаја

• Могу разговарати симултано са различитим представницима универзитета и тако смањити време потребно за прикупљање жељених информација

• “Упс, требало је да запишем!” – имаће све потребне информације сачуване у преписци са представницим универзитета

• Заједно се доприноси позитивном утицају на животну средину – промотивни материјали више не морају бити штампани, нема потребе за ношењем тешких брошура и флајера кући, сав материјал се може преузети електронски, само једним кликом

• Одлазак на виртуални сајам једноставно значи онлај приступ са било које локације, чак и путем мобилног телефона – I have deleted „вашег“

• Сајам може бити посећен колико год пута ученици желе, чак и након што је завршен.

Детаљније информације налазе се на сајту www.edufair.rs, а можете контактирати и путем имејла info@integraledu.rs или телефона (381) 60 062 2892.