Друго место Теодоре Николић у Тршићу!

Све је почело тако што су Теодора и њена професорка ликовне културе послале пет Теодориних радова на конкурс који су расписали организатори Ђачког Вуковог сабора. То је била улазница којом је Теодора ушла међу десет најталентованијих средњошколаца. У четвртак су сви пристигли у Тршић. Придружило им се и десет одабраних основаца. И у петак су вредно радили. Данас су у обе категорије одабрани најбољи. Наша Теодора Николић, ученица трећег разреда друштвено-језичког смера, освојила је друго место. Теодора је радила тушем у боји. Тема је била слободна, а Теодора је инспирацију нашла у делу Вука Караџића. Липа са азбуком и Вуков портрет донели су јој успех. Теодорина менторка била је Тамара Митровић, њена професорка ликовне културе. Честитамо!