Бесплатни садржаји током зимског распуста

Током зимског распуста за ђаке биће организовани бесплатни програми спорта који ће се одвијати у „Вождовачком центру – Шумице“ и Спортском центру „Вождовац“ на Бањици.
Сви љубитељи клизања своје слободно време могу да проводе на два бесплатна клизалишта, у насељима Степа Степановић и Рипањ, које им је и ове године обезбедила општина Вождовац, саопштено је из те општине.
У Шумицама од 3. до 14. фебруара одржаће се Бесплатан зимски камп ’’Шумице’’ 2020., где ће професионални тренери за већ пријављене ученике основних и средњих школа три 3 недељно одржавати школе кошарке, рукомета, одбојке, стоног тениса, џудоа и реалног аикида.
У СЦ ’’Вождовац’’ на Бањици од 1. до 17. фебруара радним данима биће организоване бесплатне школе рукомета, одбојке, стоног тениса, теквондоа и корективне гимнастике за децу основних и средњих школа.
Термини за наведене спортове су:
Школа рукомета – од 08 – 10 часова за девојчице и од 10 – 11 часова за дечаке
Школа одбојке – од 11:15 – 12:15 часова у великој сали
Школа стоног тениса – од 11 – 14 часова на шест столова у сали за стони тенис
Школа корективне гимнастике – од 10 – 11 часова у трим кабинету
Школа теквондоа – од 11 – 13 часова у трим кабинету.
Пријаве су у току, а додатне информације о групама и терминима могу се добити на број 011/2667-780.