Асертивна комуникација

За ученике првог разреда,  у петак, одржано је предавање о асертивној комуникацији. Ова тема се у савременом добу намеће и као занимљива и као неопходна. Разговор са ученицима на тему асертивности отворио је многа питања, јер су питања социјалних вештина за све, а посебно за млађе генерације, од изузетног значаја.

2 ставка(e)

Како не замемарити себе и своје потребе, а не угрозити ни друге, питање је данашњег времена више него било ког претходног. У убрзаном свету, препуном различтих садржаја, изазова и искушења, неопходно је препознати, сачувати, и на прави начин искористити своје капацитете. Предавање о асертивној комуникацији, које је код ученика изазвало велику пажњу, припремиле су и реализовале Драгана Матић, педагог, и Јелена Миленковић, професорка француског језика и предавач на изборном предмету Језик, медији и култура.