Акција ДОБРОВОЉНОГ ДАВАЊА КРВИ

Драги ученици,

Црвени крст Лазаревац организује е-предавање на тему добровољног давања крви у среду, 04.11.2020. године у 11 часова.

Вирус који је и даље актуелан није зауставио ни операције које су на програму, ни саобраћајне несреће које су чак у порасту. Континуирани прилив крви здравственом систему је константно потребан.

Статистика нам говори да се нас 97% ослања на само 3% грађана који редовно и добровољно дају крв – ХАЈДЕ ДА ЈЕ ЗАЈЕДНО ПРОМЕНИМО. Ви сте генерација која то може!

За е-предавање Црвеног крста Лазаревац се можеш пријавити на следећем линку – http://bit.ly/e-predavanje-ddk

Ученици се могу пријавити за ово е-предавање САМО са својих школских Google налога (са екстензијом @gimnazijazarevac.edu.rs)

Акција добровољног давања крви ће се реализовати 05.11.2020. године у Центру за културу Лазаревац од 10 до 16 часова. За све младе добровољне даваоце крви Црвени крст Лазаревац је припремио занимљиве поклоне захвалности. Очекујемо вас!